Audi A3 TFSi e Prestige Sportback S-tr.
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Cylindre | 4 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.635 kg |
| Længde | 434 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 227 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 9 dec 2024 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 430 kg |
| Batteristørrelse | 9,4 kWh |
Adaptiv fartpilot • Panorama Soltag • Fuld Led
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 2.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 4.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Panorama Soltag
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ fuld LED lygter
⭐️ Apple CarPlay & Android Auto
⭐️ Digitalt cockpit
⭐️ 2-zone klimaanlæg
⭐️ Sædevarme foran
⭐️ Navarreblå metallak
⭐️ P-sensor
⭐️ Klima
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
*Brugtbilsforsikringen kan tegnes i op til 48 måneder fra købsdatoen, afhængigt af bilens alder og kilometerstand ved køb. Ligeledes er dækningsgraden afhænger af bilens alder og kilometerstand ved levering. Spørg os for at høre, hvad der gælder for netop denne bil.
, kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, højdejust. forsæder, ambiente belysning, læderrat, digitalt cockpit, stofindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-soltag, el-sidespejle m/varme, el-klapbare sidespejle, el-sidespejle, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, elektrisk kabinevarmer, centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, 4x el-ruder, fartpilot, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, ratgearskifte, 2 zone klima, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, type-2 ladekabel, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, esp, airbag, parkeringssensor (bag), db. airbags, automatisk lys, stemmebetjening, isofix, parkeringssensor (for)
-
199.900 kr.
-
Kilometer161.000
-
Benzin78,6 km/l
-
1. reg12/2020
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk