Audi A6 TDi Avant S-tr.
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Cylindre | 4 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.685 kg |
| Længde | 494 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 241 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 9 maj 2025 |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 645 kg |
Adaptiv fartpilot • Assistentpakke Tour • Bakkamera
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ 360 grader Omgivelseskamera
⭐️ Assistentpakke Tour
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ Bakkamera
⭐️ Klima
⭐️ Digitalt cockpit
⭐️ Varme i forsæder
⭐️ Alufælge
⭐️ Brillantsort unilak
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
, kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, højdejust. forsæder, ambiente belysning, pilotsæder, læderrat, digitalt cockpit, stofindtræk, alufælge, el-klapbare sidespejle, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, automatisk start/stop, fartpilot, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, 2 zone klima, nøglefri adgang, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, esp, airbag, regnsensor, parkeringssensor (bag), 360° kamera, automatisk lys, stemmebetjening, antispin, isofix, skiltegenkendelse, parkeringssensor (for), bakkamera, el-sidespejle m/varme, adaptiv fartpilot
-
259.900 kr.
-
Kilometer180.000
-
Diesel23,4 km/l
-
1. reg04/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.800 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk