BMW M4 Cabriolet aut.
| Farve | Sort |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 431 / 317 |
| Cylindre | 6 |
| Ccm | 3.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.725 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 139 cm |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Sidst synet | 24 apr 2025 |
| Moment | 550 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
Cabriolet ! • Memory-sæder • Headup display!
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
Denne bil kan leveres Ex. moms og afgift til 269.900
________________________________________
Flexleasing tilbud Erhverv
Udbetaling kr. 40.000,- + moms
Ydelse pr. måned kr. 6.387,- + moms.
Restværdi kr. 210.000,- + moms ekskl. afgift.
Kontraktoprettelse kr. 3.500,- + moms.
Flexleasing tilbud Privat
Udbetaling kr. 50.000,- inkl. moms
Ydelse pr. måned kr. 7.984,- inkl. moms.
Restværdi kr. 210.000,- + moms ekskl. afgift.
Kontraktoprettelse kr. 4.375,- inkl. moms.
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Headup display
⭐️ Harman Kardon lydsystem
⭐️ M-sport ude og inde
⭐️ Elektrisk førersæde m. memory funktion
⭐️ Fuld læderkabine
⭐️ Bakkamera
⭐️ Cabriolet
⭐️ P-sensor for og bag
⭐️ Baghjulstræk
⭐️ Spjæld i udstødningen
⭐️ Carbon interiører
⭐️ Navigation
⭐️ 2-zone klimaanlæg
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, el komfortsæder, el indst. førersæde m. memory, mørk loftbeklædning, læderrat, højdejust. førersæde, el indst. førersæde, alufælge, kurvelys, led baglygter, led kørelys, el-sidespejle, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, ratgearskifte, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, nøglefri tænding, adaptiv undervogn, headup display, fartpilot, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, navigation, alarm, lygtevasker, airbag, esp, parkeringssensor (bag), bakkamera, parkeringssensor (for), isofix, antispin, automatisk lys, el-klapbare sidespejle, xenonlys
-
Kontakt for pris
-
Kilometer136.000
-
Benzin11,6 km/l
-
1. reg09/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift4.180 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk