Kia Cee´d PHEV Upgrade+ SW DCT
| Farve | Rød |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 141 / 104 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.522 kg |
| Længde | 461 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 23 mar 2026 |
| Moment | 265 nm |
| Lasteevne | 508 kg |
| Batteristørrelse | 5,8 kWh |
Soltag! • Anhængertræk til 1.300kg! • 2-zone klima! • Fuld servicebog!
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Aftageligt træk til 1.300 kg
⭐️ 18" flotte Kia Alufælge med sommerdæk
⭐️ De originale alufælge medfølger med vinterdæk
⭐️ Automatisk parkeringsassistent
⭐️ Læderkabine
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ Elektrisk førersæde med memory funktion
⭐️ Bakkamera
⭐️ P-sensor for og bag
⭐️ Elektrisk bagklp
⭐️ Varme i rat
⭐️ Varme og køl i forsæder
⭐️ Varme i bagsæder
⭐️ Blindspot assist /Blindvinkelassistent
⭐️ Brugte vinterhjul medfølger
⭐️ Navigation
⭐️ Apple CarPlay & Android Auto
⭐️ 2-zone klimaanlæg
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
*Brugtbilsforsikringen kan tegnes i op til 48 måneder fra købsdatoen, afhængigt af bilens alder og kilometerstand ved køb. Ligeledes er dækningsgraden afhænger af bilens alder og kilometerstand ved levering. Spørg os for at høre, hvad der gælder for netop denne bil.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, el indst. førersæde, el indst. førersæde m. memory, justerbar lændestøtte, el-justerbar lændestøtte, splitbagsæde, alufælge, 18" alufælge, vinterhjul, soltag, el-soltag, glastag, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, el-klapbare sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, led baglygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, aftageligt træk, automatgear, varme i rat, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædekøling, sædevarme, varme i bagsæde, el-ruder, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, nødlader, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, førerovervågning med advarsel, isofix, automatisk lys, airbag, db. airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødassistent
-
134.900 kr.
-
Kilometer147.000
-
Benzin47,1 km/l
-
1. reg07/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift520 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk