Mercedes-Benz A250 Sport aut.
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 211 / 155 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.345 kg |
| Længde | 429 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 143 cm |
| Tophastighed | 240 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 25 jun 2025 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 625 kg |
AMG Rat • AMG Styling inde og ude • Røde seler
Bilen er på lager og klar til hurtig levering
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ AMG styling
⭐️ Soltag
⭐️ Bi-xenon
⭐️ Røde Sele
⭐️ AMG rat
⭐️ Fuldautomatisk klimaanlæg
⭐️ Sædevarme foran
⭐️ Navigation
⭐️ Sportsæder
⭐️ Fartpilot
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
*Brugtbilsforsikringen kan tegnes i op til 48 måneder fra købsdatoen, afhængigt af bilens alder og kilometerstand ved køb. Ligeledes er dækningsgraden afhænger af bilens alder og kilometerstand ved levering. Spørg os for at høre, hvad der gælder for netop denne bil.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, mørk loftbeklædning, pilotsæder, alcantaraindtræk, dellæderindtræk, læderrat, kunstlæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-soltag, led kørelys, soltag, bi-xenon, automatgear, aircondition, centrallås, 4x el-ruder, fartpilot, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, 2 zone klima, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, dab radio, usb-a tilslutning, airbag, esp, automatisk lys, isofix, vognbaneassistent, stemmebetjening
-
165.000 kr.
-
Kilometer166.000
-
Benzin15,6 km/l
-
1. reg02/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk