MG EHS PHEV Luxury
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 10 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 258 / 190 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.737 kg |
| Længde | 457 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 169 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 13 mar 2025 |
| Moment | 370 nm |
| Lasteevne | 459 kg |
| Batteristørrelse | 12,5 kWh |
Adaptiv fartpilot - Panorama Soltag - Læderkabine - El-sæder
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ Panorama Glastag
⭐️ Bakkamera
⭐️ Digitalt cockpit
⭐️ Trådløst Apple Carplay og Android Auto
⭐️ Læderkabine
⭐️ Nøglefri
⭐️ 360 Kamera
⭐️ Digitalt cockpit
⭐️ El-sæder
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
*Brugtbilsforsikringen kan tegnes i op til 48 måneder fra købsdatoen, afhængigt af bilens alder og kilometerstand ved køb. Ligeledes er dækningsgraden afhænger af bilens alder og kilometerstand ved levering. Spørg os for at høre, hvad der gælder for netop denne bil.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, el komfortsæder, ambiente belysning, el indst. forsæder, læderrat, digitalt cockpit, kunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, el indst. førersæde, alufælge, el-soltag, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, el-sidespejle, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, elektrisk kabinevarmer, centrallås, nøglefri tænding, 4x el-ruder, app integration, el betjent bagklap, fartpilot, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, 2 zone klima, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, esp, airbag, 360° kamera, parkeringssensor (bag), automatisk lys, stemmebetjening, fjernlysassistent, isofix, parkeringssensor (for), bakkamera
-
104.900 kr.
-
Kilometer170.000
-
Benzin66,7 km/l
-
1. reg03/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk