Mini Roadster Cooper S JC Works
| Farve | Sort |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 211 / 155 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.160 kg |
| Længde | 373 cm |
| Bredde | 168 cm |
| Højde | 138 cm |
| Tophastighed | 237 km/t |
| Sidst synet | 9 apr 2024 |
| Moment | 280 nm |
| Lasteevne | 325 kg |
John Cooper Works • Cabriolet • Læderkabine
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
Dansk Fra NY - Se lige udstyrslisten nedenfor!
HIGHLIGHTS:
⭐️ Xenon forlygter
⭐️ Park sensor bag
⭐️ Sædevarme
⭐️ Fartpilot
⭐️ Læderkabine
⭐️ Sportssæder
⭐️ Yderst Velholdt
_______________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
*Brugtbilsforsikringen kan tegnes i op til 48 måneder fra købsdatoen, afhængigt af bilens alder og kilometerstand ved køb. Ligeledes er dækningsgraden afhænger af bilens alder og kilometerstand ved levering. Spørg os for at høre, hvad der gælder for netop denne bil.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, dellæderindtræk, læderrat, digitalt cockpit, kunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-soltag, xenonlys, led kørelys, aircondition, centrallås, fartpilot, fjernb. centrallås, 2 zone klima, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, aux tilslutning, usb-a tilslutning, airbag, esp, automatisk lys, parkeringssensor (bag), isofix, antispin
-
219.990 kr.
-
Kilometer97.000
-
Benzin14,7 km/l
-
1. reg02/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift2.160 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk