Nissan Qashqai Dig-T 115 Acenta X-tr.
Nissan Qashqai Dig-T 115 Acenta X-tr. egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.332 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 159 cm |
| Tophastighed | 173 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 10 okt 2025 |
| Moment | 165 nm |
| Lasteevne | 548 kg |
Beskrivelse
HIGHLIGHTS:
- AUTOMATGEAR
- SKÆRM MED NAVIGATION
- SÆDEVARME
- FARTPILOT
- BLUETOOTH OG MUSIKSTREAMING
- 2 ZONE KLIMAANLÆG
- BAKKAMERA
- RUMMELIG SUV
- FIN SERVICE HISTORIK
- SYNET 10/2025
kørecomputer, stofindtræk, multifunktionsrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, tågelygter, automatgear, aircondition, 2 zone klima, fartpilot, fjernb. centrallås, sædevarme, 4x el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), isofix, db. airbags, esp, vognbaneassistent, udv. temp. måler
-
84.500 kr.
-
Kilometer157.000
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg12/2015
-
Modelår2014
-
Grøn afgift1.290 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook