Seat Mii 60 Style aut. eco
Seat Mii 60 Style aut. eco egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 832 kg |
| Længde | 356 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 19 aug 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 458 kg |
Beskrivelse
HIGHLIGHTS:
- AUTOMATGEAR
- FARTPILOT
- SÆDEVARME
- AIRCONDITION
- BILEN KØRER PÅ HELÅRSDÆK
- LED KØRELYS
- BAKSENSOR
- GOD SERVICE HISTORIK
- ARMLÆN
- MUSIK STREAMING VIA USB
- PÆN OG VEHOLDT
stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, aircondition, automatgear, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, isofix, db. airbags, esp, fartpilot, parkeringssensor (bag)
-
84.500 kr.
-
Kilometer112.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg10/2017
-
Modelår2018
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook