Suzuki Vitara Boosterjet S
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.215 kg |
| Længde | 418 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 7 aug 2024 |
| Moment | 220 nm |
| Lasteevne | 515 kg |
Adaptiv fartpilot • Keyless • Del-læder
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 2.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 4.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Keyless
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ LED lygter
⭐️ Del-læder
⭐️ Tidligere undervognsbehandlet
⭐️ 2-zone klimaanlæg
⭐️ Sædevarme foran
⭐️ Bakkamera
⭐️ Multifunktionsrat
⭐️ Træk
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
, kørecomputer, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, pilotsæder, alcantaraindtræk, dellæderindtræk, læderrat, delalcantaraindtræk, kunstlæderindtræk, alufælge, træk, led kørelys, mørktonede ruder i bag, fuld led forlygter, el-sidespejle, aircondition, centrallås, nøglefri tænding, 4x el-ruder, fartpilot, fjernb. centrallås, fuldaut. klima, 2 zone klima, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, dab radio, usb-a tilslutning, esp, airbag, parkeringssensor (bag), stemmebetjening, antispin, fjernlysassistent, isofix, parkeringssensor (for), bakkamera
-
142.900 kr.
-
Kilometer125.000
-
Benzin19,2 km/l
-
1. reg10/2018
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk