VW ID.4 Pro Performance Tech
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 8 maj 2025 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Adaptiv fartpilot • Head-up display • Glastag • 360° kamera
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Head-up display
⭐️ Glastag
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ 360° kamera
⭐️ Klimaanlæg
⭐️ El forsæder
⭐️ Varme i forsæder
⭐️ Alufælge
⭐️ Blind spot sensor
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, højdejust. forsæder, el indst. førersæde m. memory, el komfortsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, el indst. forsæder, pilotsæder, alcantaraindtræk, dellæderindtræk, læderrat, digitalt cockpit, delalcantaraindtræk, kunstlæderindtræk, el indst. førersæde, højdejust. førersæde, el-justerbar lændestøtte, alufælge, xenonlys, matrix led forlygter, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, adaptive forlygter, områdebelysning, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, aircondition, elektrisk kabinevarmer, centrallås, nøglefri tænding, 4x el-ruder, app integration, headup display, el betjent bagklap, varme i forrude, fartpilot, fjernb. centrallås, motorkabinevarmer, fuldaut. klima, 2 zone klima, varmepumpe, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, fod betjent bagklap, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, auto hold, blindvinkelsassistent, esp, airbag, parkeringssensor (bag), automatisk lys, bakkamera, parkeringssensor (for), isofix, skiltegenkendelse, fjernlysassistent, antispin, vognbaneassistent, stemmebetjening
-
212.900 kr.
-
Kilometer65.000
-
El60 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk