VW ID.4 Pro Performance Tech
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 28 okt 2025 |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Adaptiv fartpilot • Head-up • Glastag • Bakkamera • Svingbart Træk
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
Denne bil er på vej på lager
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
TRYGHEDSPAKKE – Kun 6.995,-
Ved tilkøb af vores Tryghedspakke får du:
✔️ PLUS-PAKKEN!
✔️ 46-punkts 100% Autotjek-tjek, udført hos FDM testcenter!
✔️ 1 års Fragus GoSafe Premium Garanti
Mulighed for forlængelse af garantien op til 48 måneder! *
________________________________________
HIGHLIGHTS:
⭐️ Head-up
⭐️ Glastag
⭐️ Adaptiv fartpilot
⭐️ Bakkamera
⭐️ Svingbart Træk
⭐️ Digitalt cockpit
⭐️ Varme i forsæder
⭐️ Alufælge
⭐️ Techpakke
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
, kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, delkunstlæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, el komfortsæder, ambiente belysning, massage i førersæde, el indst. forsæder, alcantaraindtræk, dellæderindtræk, læderrat, digitalt cockpit, kunstlæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. førersæde, el indst. førersæde, el-justerbar lændestøtte, alufælge, el-sidespejle m/varme, kurvelys, træk, led baglygter, adaptive forlygter, led kørelys, el-klapbare sidespejle, glastag, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, matrix led forlygter, svingbart træk (manuel), aircondition, elektrisk kabinevarmer, centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, 4x el-ruder, app integration, headup display, el betjent bagklap, fartpilot, fjernb. centrallås, motorkabinevarmer, fuldaut. klima, varme i rat, 2 zone klima, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, el-ruder, sædevarme, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, håndfrit til mobil, airbag, esp, automatisk lys, parkeringssensor (bag), regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent
-
189.900 kr.
-
Kilometer122.000
-
El60 km/l
-
1. reg10/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk