VW UP! 60 High Up!
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 829 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 2 apr 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 461 kg |
Utroligt Velholdt • A/C • Glastag • Sædevarme
Kontakt os i dag og book en prøvetur – så sørger vi for, at bilen står klar til dig!
________________________________________
✅ Vi er en del af 100% Autotjek – din garanti for en tryg bilhandel.
PLUS-PAKKEN – Kun 3.995 kr.
Ved tilkøb af vores populære PLUS-pakke får du:
✔️ Nysynet
✔️ Nyserviceret
✔️ Inkl. nummerplader
________________________________________
HIGHLIGHTS.
⭐️ A/C
⭐️ Sædevarme
⭐️ Utroligt velholdt
⭐️ Flot service
⭐️ Samme ejer de sidste mange år
⭐️ 5 dørs
⭐️ 60Hk
________________________________________
Ring eller skriv allerede i dag – vi glæder os til at hjælpe dig godt videre!
Forbehold for tastefejl og at bilen kan være solgt.
Komplet udstyrsliste:
, kørecomputer, højdejust. forsæder, stofindtræk, aircondition, centrallås, sædevarme, el-ruder, esp, airbag, antispin, isofix
-
34.900 kr.
-
Kilometer270.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg04/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Skallegårdsvej 13 - 14
4700 Næstved
CVR : 32446248
55779792
casper@motorgaarden.dk